Шановні співгромадяни!

Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звертається до всіх небайдужих жителів нашого району з прох... Детальніше

Не брудни криниці, бо схочеш водиці

Споконвіку люди дбайливо ставилися до джерел і криниць. Берегли і плекали їх, аби не замулилися, бо усвідомлювали, що вода – то ос... Детальніше

Головне меню
Банер
Банер
Банер
Банер
Місцеві ради

seminar17 червня 2013 року у приміщенні Печенізького ліцею ім..Г.Семирадського відбувся семінар-тренінг на тему «Протидія торгівлі людьми: ідентифікація постраждалих і робота з ними», який був проведений представниками Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської організації Міжнародної організації «Жіноча громада».

 

Метою даного семінару-тренінгу було підвищення обізнаності представників управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо національного  механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

В ході семінару обговорювалися такі питання: «Що таке «торгівля людьми?», «Як і чому відбувається торгівля людьми, її наслідки», «Національне законодавство з питань торгівлі людьми» та «Ідентифікація постраждалих від торгівлі людьми». Всі учасники активно брали участь в обговоренні даних питань. Наприкінці семінару-тренінгу кожен з них висловив свою думку від проведеного заходу.