Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця хочу привітати Вас з найсвітлішим весняним святом – Великоднем! Нехай всемогутня б... Детальніше

Шановні віруючі!

У ці весняні дні сердечно вітаю Вас зі святом Воскресіння Христового, яке зміцнює нашу надію на вічне життя. Віра у Воскресіння Хр... Детальніше

Головне меню
Банер
Банер
Банер
Банер
Місцеві ради

seminar17 червня 2013 року у приміщенні Печенізького ліцею ім..Г.Семирадського відбувся семінар-тренінг на тему «Протидія торгівлі людьми: ідентифікація постраждалих і робота з ними», який був проведений представниками Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської організації Міжнародної організації «Жіноча громада».

 

Метою даного семінару-тренінгу було підвищення обізнаності представників управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо національного  механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

В ході семінару обговорювалися такі питання: «Що таке «торгівля людьми?», «Як і чому відбувається торгівля людьми, її наслідки», «Національне законодавство з питань торгівлі людьми» та «Ідентифікація постраждалих від торгівлі людьми». Всі учасники активно брали участь в обговоренні даних питань. Наприкінці семінару-тренінгу кожен з них висловив свою думку від проведеного заходу.